Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare servicii ITP Chevrolet Aveo Serviciul de Probatiune Vrancea

Număr anunț
DA34535582
Autoritate contractantă
Directia Nationala de Probatiune (CUI 32967779)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.367.819 RON
Data publicării
21.11.2023 11:23
Data finalizării
23.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.367.819 RON