Atribuită Cumpărare directă

banane 4,8 kg, morcov 4,5 kg,patrunjel 1,5 kg, rosii 4,8 kg, telina 4,5 kg

Număr anunț
DA28785290
Autoritate contractantă
UNITATE DE ASISTENTA MEDICO SOCIALA SUHARAU (CUI 15778400)
Furnizor / câștigător
MIDO SRL (CUI 12928619)
Cod CPV
03221000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.042 RON
Valoare atribuită
1.042 RON
Data publicării
17.09.2021 00:00
Data finalizării
20.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.042 RON

din 1.042 RON estimat