Atribuită Cumpărare directă

Toner Brother TN-2421 Brother Original, 3000 pagini buc 2 Toner Oki 563 yellow 46490403 OKI Original, 1500 pagini buc 1 Toner Oki 563 magenta 46490402 OKI Original, 1500 pagini buc 1 Toner Oki 563 cyan 46490401 OKI Original, 1500 pagini buc 1

Număr anunț
DA28838184
Autoritate contractantă
U.M. 0333 BUCURESTI (CUI 8295969)
Furnizor / câștigător
MEDA CONSULT SRL (CUI 15730038)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.209 RON
Valoare atribuită
1.209 RON
Data publicării
23.09.2021 00:00
Data finalizării
24.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.209 RON

din 1.209 RON estimat