Atribuită
Cumpărare directă
Cartus= 10 bucati. Cartus Compatibilitate: Original Tehnologie: Toner Culoare: Black Tip Capacitate Cartus: Regular Capacitate (pag): 1000 Tip Echipament: Printer/MFP Echipamente: HP Laser 107a, Laser 107w, Laser MFP 135a, Laser MFP 135w, Laser MFP 137fnw,
- Număr anunț
- DA28692884
- Autoritate contractantă
- SERVICII PUBLICE ALEXANDRIA (CUI 27259202)
- Furnizor / câștigător
- MEDA CONSULT SRL (CUI 15730038)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.740 RON
- Valoare atribuită
- 1.740 RON
- Data publicării
- 06.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.