Atribuită
Cumpărare directă
HP CF280X CARTUS TONER OEM Capacitate 6900 pagini. Produsele trebuie sa fie noi, sa aiba marcajeje OEM specifice, sa fie insotite de certificat de calitate. Termenul de garantie: 12 luni de la data livrarii la DSP Bistrita-Nasaud. Produsele care nu vor avea calitatea corespunzatoare vor fi returnate furnizorului pe cheltuiala lui, iar acesta va livra, tot pe cheltuiala proprie, un produs corespunzator calitativ in cel mult 5 zile spre DSP Bistrita-Nasaud.
- Număr anunț
- DA28669443
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA BISTRITA-NASAUD (CUI 11320086)
- Furnizor / câștigător
- MEDA CONSULT SRL (CUI 15730038)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.520 RON
- Valoare atribuită
- 2.520 RON
- Data publicării
- 01.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.