Atribuită Cumpărare directă

1 FISA PROTECTIA MUNCII BUC 20.00 2 STILOU METALIC JAZZ BUC 1.00 3 RIGLA 17CM BUC 1.00 4 PATRON HERLITZ 50/SET BUC 1.00 5 RADIERA HERLITZ BUC 1.00 6 CREION CU RADIERA FABER CASTEL BUC 2.00 7 FOARFECA RAPESCO BUC 1.00 8 REFIL HP83X BUC 2.00 9 REFIL CANON 725/SAMSUNG BUC 3.00 10 TONER COMPATIBIL HP CF410X BK BUC 1.00 11 CHIP SAMSUNG BUC 1.00 12 FILE PROTECTIE NOKI 100BUC/SET SET 5.00 13 ELASTIC BANI BUC 1.00 14 PIX PENSAN TRIBALL BUC 20.00 15 PIX ECADA GELFINO BUC 5.00 16 CORECTOR CU PENSULA KORES BUC 5.00 17 FOARFECA NOKI GRIP CAUCIUCAT BUC 2.00 18 ASCUTITOARE FC BUC 1.00 19 PLIC C6 AUTOADEZIV BUC 50.00 20 PLIC C4 AUTOADEZIV BUC 50.00 21 PLIC BURDUF 50MM BUC 20.00 22 CREION HELIX CU RADIERA BUC 5.00 23 DOSAR PVC BUC 50.00 24 HARTIE A4. ABSOLUT TOP 10.00 25 BIBLIORAFT PVC HERLITZ 7.5CM BUC 4.00 26 HARTIE A4. ABSOLUT TOP 5.00 27 SERVICE BROTHER MF8690 BUC 1.00 28 CARTUS COMPATIBIL SKY BROTHER TN423 C/M/Y 4K BUC 1.00 29 REGISTRU INTRARE-IESIRE BUC 2.00 30 REFIL HP12A BUC 1.00 31 REFIL LJ BUC 1.00 32 CRETA ALBA 100BUC/CUTIE CUT 4.00 33 FISA SITUATII URGENTA BUC 133.00 34 PIX CU GEL UB 170 BUC 1.00 35 HARTIE A4. ABSOLUT TOP 5.00 36 REFIL HP12A BUC 1.00 37 SSD SAMSUNG

Număr anunț
DA28873957
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic de Transporturi Piatra Neamt (CUI 2613281)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI 17718057)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.696 RON
Valoare atribuită
1.696 RON
Data publicării
28.09.2021 00:00
Data finalizării
29.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.696 RON

din 1.696 RON estimat