Atribuită
Cumpărare directă
Deplasari pentru service lunar de intretinere obligatorie la locatiile din afara orasului (cate una pentru fiecare complex): 3 deplasari pentru service de intretinere obligatorie la locatiile din Piatra Neamt, cate una pentru fiecare complex, un service pentru aproximativ 170 copiatoare,imprimante ,fax-uri, multifunctionale si pentru aproximativ 270 PC-uri si pentru maxim 5 servere. La cerere , oferim inca 8 interventii de asistenta tehnica gratuita in locatiile din Piatra Neamt ,in cadrul acestui tip de abonament,cu durata de pana la o ora INCARCARI CARTUSE LASER JET SI INK JET ,CILINDRI SI CHIP -URI: Refill laser jet: Toner pana la 140 gr.-37.82 lei Toner 280 gr.-67.23 lei Toner 1000 gr.-210 lei Refil inkjet cartus : Cartus negru-10 lei, cartus color-15 lei Cilindru cartuse tonere laser jet (pret mediu)-33.61 lei Chip cartus laser jet (pret mediu )-33.61 lei Chip samsung ML2165/2625 – 50.42 lei Pretul la service si extensii de retea care nu intra in contractul de service este de 50 lei/ora Perioada prestarii serviciilor 01.10.2021-30.11.2021 cf caietului de sarcini atasat
- Număr anunț
- DA28873063
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Neamt (CUI 9648872)
- Furnizor / câștigător
- SYSTEM PRO SRL (CUI 17718057)
- Cod CPV
- 50310000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.998 RON
- Valoare atribuită
- 5.998 RON
- Data publicării
- 28.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.