Atribuită
Cumpărare directă
MOUSE WIRELESS M185 LOGITECH BUC 1.00 SERVICE LAPTOP BUC 1.00 FILE NOKI CRISTAL SET 2.00 HARTIE A4. ABSOLUT TOP 15.00 PIX BIC ROUND STICK BUC 60.00 BANDA ADEZIVA 48X100 SET 6.00 BANDA ADEZIVA 18x30 BUC 6.00 SERVICE PC BUC 1.00 CONDICA DE PREZENTA BUC 5.00 HDD EXTERN SEAGATE 2TB STJL2000400 BUC 1.00 MOUSE LOGITECH M190 BUC 1.00 REGISTRU DE CASA - AUTOCOPIATIV BUC 5.00 MARKER CD/DVD 2 CAPETE DACO BUC 12.00 TONER HP COMPATIBIL HP Q6511A BUC 1.00 TONER COMPATIBIL BROTHER TN2421 3K CU CHIP BUC 1.00 CABLU UTP+MUFE BUC 1.00 MOUSE LOGITECH M190 BUC 2.00 TONER COMP. HP Q2613X/7115X/2624X BUC 1.00 REFIL HP 12A BUC 1.00 REFIL HP 44A BUC 1.00
- Număr anunț
- DA28788733
- Autoritate contractantă
- Complexul Muzeal National Neamt (CUI 2613400)
- Furnizor / câștigător
- SYSTEM PRO SRL (CUI 17718057)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.479 RON
- Valoare atribuită
- 1.479 RON
- Data publicării
- 17.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.