Atribuită
Cumpărare directă
Dosar carton Dosar PVC Copertă arhivare mucava cu cotor Pix pastă albastră Plic C4 Plic C5 Creion mecanic Rezerve creion mecanic Radiera cauciuc Scotch Corector tip bandă Capsator capacitate de capsare 50 coli Capse pentru capsator capacitate de capsare 50 coli Capsator capacitate de capsare 25 coli Capse pentru capsator capacitate de capsare 25 coli-24/6 Decapsator Cutter de birou Foarfecă de birou Separatoare documente A4 Agrafe birou Riglă 30 cm Caiet registru 200 file Marcator color Folie plastic protectie documente Sfoara bumbac pentru legat dosare Clipsuri metalice pt documente 41 mm Clipsuri metalice pt documente 32 mm Clipsuri metalice pt documente 25 mm Cub hartie cu suport Set index plastic 8 culori autoadeziv Lipici solid Plastilina Biblioraft Perforator documente Registru de casă Fișe de magazie BPTR format A5 Bon de consum format A5 Copertă îndosariere dosar personal format A4 Aviz de însoțire a mărfii format A5 Mapă documente personalizată pentru persoanele cu funcție de conducere Clipboard dublu A4 Tăvițe birou pentru documente 3 nivele Burete magnetic whiteboard Marker whiteboard
- Număr anunț
- DA28695038
- Autoritate contractantă
- JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
- Furnizor / câștigător
- CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.244 RON
- Valoare atribuită
- 4.244 RON
- Data publicării
- 06.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.