Atribuită
Cumpărare directă
1. Hartie copiator A4 Sky Copy 80g/mp 500 coli/top TOP 50 2. Biblioraft A4 plastifiat color 75mm Noki bleu BUC 10 3. Biblioraft A4 plastifiat color 50mm Noki ,bleu BUC 10 4. Pix OfficePen Pensan albastru BUC 20 5. Creion mecanic EMINENT 0.7 BUC 4 6. Agrafe de birou 28mm, 100 buc/cutie CUT 10 7. Banda adeziva Tesa 4280, transparenta 48mmx66m ROLA 5 8. Buretiera gel Daco 30ml BUC 4 9. Dosar plastic Noki bleu,cu sina si 2 perforatii BUC 50 10. Dosar plic alb 230g BUC 300 11. Lipici solid Kores 40g BUC 20 12. File protectie NOKI ,transparent cristal,75 microni ,100buc/set SET 2 13. Decapsator BUC 4 14. Capsator Novus Stabil 24/6,26/6,30 coli BUC 2 15. Mapa document cu elastic A4 BUC 5 16. Carton arhivare 230g/mp A4 BUC 200
- Număr anunț
- DA28696558
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Vasile Alecsandri" din Bacau (CUI 4278094)
- Furnizor / câștigător
- NOVITEC OFFICE SRL (CUI 23793126)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.464 RON
- Valoare atribuită
- 1.464 RON
- Data publicării
- 06.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.