Atribuită
Cumpărare directă
1. Burete inox 14 gr OTI 3 buc/set SET 3 2. Bureti menaj pentru uz profesional 14.5x7x4cm BUC 30 3. Cif Super Cream 750ml BUC 9 4. Coada lemn 1.2m pt. maturi/mop BUC 3 5. Degresant Sano Forte Plus Trigger 750ml BUC 4 6. Detartrant Nufar 1l BUC 12 7. Detergent pardoseli Sano Floor Fresh 2L BUC 3 8. Detergent pardoseli SANO Flor Plus 2L BUC 3 9. Detergent pentru geamuri CLIN 4.5L BUC 1 10. Dezinfectant Domestos 5L BUC 4 11. Manusi menaj Clasic galbene marime M SET 6 12. Matura plastic Europa BUC 2 13. Perdea baie PVC 180X180CM BUC 6 14. Perie cu coada BUC 1 15. Rezerva mop bumbac 250GR BUC 3 16. Spray Pronto antistatic 300ml BUC 2 17. Saci menaj HDPE 35L 50 buc/rola ROLA 6 18. Saci menaj LDPE 120L 10 buc/rola ROLA 3 19. Saci menaj LDPE 240L 10 buc/rola ROLA 1 20. Perie cu suport WC SET 14 21. Galeata cu storcator 15L BUC 2
- Număr anunț
- DA28669009
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Vasile Alecsandri" din Bacau (CUI 4278094)
- Furnizor / câștigător
- NOVITEC OFFICE SRL (CUI 23793126)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.107 RON
- Valoare atribuită
- 1.107 RON
- Data publicării
- 01.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.