Atribuită
Cumpărare directă
1 acryl primo 75ml albastru inch buc 1,0 8,07 8,07 1,53 2 frunze.694 #0570 creanga buc 30,0 4,79 143,70 27,30 3 Ry 38912448 acrylprof 75ml ver buc 2,0 11,60 23,19 4,41 4 Ry 38913282 acryl 750ml galben buc 3,0 52,94 158,82 30,18 5 ry 46126000 vas sticla buc 1,0 13,45 13,45 2,56 6 ry 56436000 sticla 5x5x16cm buc 1,0 7,90 7,90 1,50 7 ry 56511000 sticla 6.2cm buc 1,0 11,60 11,60 2,20 TOTAL: 366,73 69,68 REMIZA: 10,00% -36,67 -6,97 preturile nu contin tva. Produsele se achiziționează la solicitarea scenografului, pentru premiera spectacolului ”Albă ca Zăpada și cei 7 pitici”, conform devizului estimativ 2174/ 02.09.2021 și referatului de necesitate 2334/ 20.09.2021
- Număr anunț
- DA28816171
- Autoritate contractantă
- Teatrul pentru copii Arlechino Brasov (CUI 4688523)
- Furnizor / câștigător
- KALEIDO SRL (CUI 12527200)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 330 RON
- Valoare atribuită
- 330 RON
- Data publicării
- 22.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.