Atribuită
Cumpărare directă
: Masti faciale de uz medical de tip I - dispozitive medicale clasa de risc I, Standard European EN14683. Limiteaza transmiterea agentilor infectiosi de la o persoana la alta, 3 straturi. Reduce riscul de raspandire a infectiilor, in special in situatiile epidemice si pandemice. Eficienta in reducerea emisiilor de agenti infectiosi din nasul si gura unui purtator asimptomatic sau ale unui pacient cu simptome clinice. Procentaj de peste 95% de filtrare a bacteriilor cu dimensiunea intre 1- 5 microni si de peste 90% a particulelor submicronice; Rezistenta la fluide "delta P" max. 4.0 mm H2O/cm2. Se adapteaza usor la forma fetei, rezistenta la stropire, biocompatibila si cu o buna permeabilitate respiratorie. Culoare: albastru. Mod de prezentare: 50 bucati/cutie. 21 CUTIIX 12.82 LEI/ CUT mai putin 1 Increase value Decrease value 269,22 269,22 * Preturile sunt exprimate in RON fara TVA
- Număr anunț
- DA28802618
- Autoritate contractantă
- Centrul de Ingrijire si Asistenta Sighisoara (CUI 5902691)
- Furnizor / câștigător
- TEHNODENT POKA SRL (CUI 1813923)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 269 RON
- Valoare atribuită
- 269 RON
- Data publicării
- 20.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.