Atribuită
Cumpărare directă
Anestezic local injectabil. Substanta activa 4% Articaina. Vasoconstrictor: Adrenalina 1:200.000 Recomandat: pentru adulti si copii peste 4 ani: se administreaza doar de catre medicul stomatolog. Indicatii: Anestezii dentare locale sau loco - regionale. Avantaje: Formula fara metilparaben pentru evitarea reactiilor alergice la pacientii sensibili. Piston si capsula fara latex. Carpula exclude contaminarea medic-pacient. Carpule de sticla etichetate pentru a minimaliza riscul de ranire in cazul spargerii cartusului. Actiune rapida ce evita intarzierile inainte de a obtine o anestezie efectiva Prezentare: Septanest 1:200.000 ( 5 folii X 10 cartuse x 2.2ml ) PRETUL SE APLICA LA ACHIZITIONAREA A MINIM 10 CUTII
- Număr anunț
- DA28746630
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
- Furnizor / câștigător
- TEHNODENT POKA SRL (CUI 1813923)
- Cod CPV
- 33661100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.146 RON
- Valoare atribuită
- 1.146 RON
- Data publicării
- 13.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.