Atribuită
Cumpărare directă
Compresor cu aer uscat, min. 5 bari EVO Air compresor 40 l, 800W Silentios, vibratii reduse Usor de folosit Fara ulei, nu necesita lubrifiere in timpul operatiunilor Consum redus de energie In conditii normale de lucru, poate fii utilizat mai mult de 20,000 ore Detalii tehnice: Capacitate rezervor 40 l. Viteza (rotatie/minut): 1400-1750; Tensiune alimentare: 220V ± 10%V 50/60Hz.; Putere de alimentare: 800W; Debit la iesire:155 l/min; Nivel de zgomot: 52 dB; Presiune la pornire: 5 bari; Dimensiune:41cmx41cmx65cm; Greutate: 28kg. Termen de garantie: 12 luni.
- Număr anunț
- DA28746088
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
- Furnizor / câștigător
- TEHNODENT POKA SRL (CUI 1813923)
- Cod CPV
- 33130000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.650 RON
- Valoare atribuită
- 1.650 RON
- Data publicării
- 13.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.