Atribuită Cumpărare directă

Drapel tricolor pentru catarg

Număr anunț
DA28854128
Autoritate contractantă
COMUNA FILIPESTII DE TARG (PRIMARIA FILIPESTII DE TARG) (CUI 2845516)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
39500000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.260 RON
Valoare atribuită
2.260 RON
Data publicării
27.09.2021 00:00
Data finalizării
29.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.260 RON

din 2.260 RON estimat