Atribuită Cumpărare directă

AMENAJARE INCINTE PENTRU COLECTAREA SELECTIVA A DESEURILOR prin amenajarea a 10 platforme supraterane reducerea, reutilizarea si reciclarea deșeurilor de tip menajer, hârtie si carton, plastic conform deviz oferta atasat.

Număr anunț
DA28827457
Autoritate contractantă
COMUNA GUGESTI-VRANCEA (CUI 4297800)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
45222110-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
178.040 RON
Valoare atribuită
178.040 RON
Data publicării
22.09.2021 00:00
Data finalizării
23.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

178.040 RON

din 178.040 RON estimat