Atribuită
Cumpărare directă
Reparatii loc joaca Dalas conform Referatului de incepere a lucrarii nr. 11810/24.08.2021 si a Referatului de necesitate nr. 12725/15.09.2021 (Dale de cauciuc cod 752 260mpx168lei=43.680lei 2. Bordura de lemn 92mpx28lei=2.576lei 3.Hinta cu 2 locuri 1 bucx1860lei=1.860lei 4.Hinta cu 2 locuri cu protectie 1bucx1790 lei=1.790 lei 5.Tobogan 2m cu turn 1bucx3950lei=3.950lei 6.Calut cu arc 3bucx928lei=2.784lei 7.Balansoar 2 pers cu fig pe arcuri 2.5m 1bucx2240lei=2.240lei 8.Balansoar 2 pers cu fig pe arcuri 3.5m 1bucx2290lei=2.290lei 9. Materiale montaj 1500lei)
- Număr anunț
- DA28770153
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA INTRETINERE SI ADMINISTRARE PATRIMONIU TULCEA (CUI 14734651)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
- Cod CPV
- 43325000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 62.670 RON
- Valoare atribuită
- 62.670 RON
- Data publicării
- 15.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.