Atribuită
Cumpărare directă
REPARATII LOCURI DE JOACA CONSTA: PARDOSELI TARTAN 3CM GROSIME....182 MP BORDURI BETON 10X15CM.....54 ML MONTAJ ECHIPAMENTE............1 BUC FUNDATII ECHIPAMENTE..........4 MC DOTARI HINTA COD 501.....1 BUC DELFIN PE ARC COD 306....1 BUC CASUTA COD 738....1 BUC MASUTA COD 769...1 BUC SOCOTITOARE COD 749....1 BUC BALANSOAR COD 311....1 BUC
- Număr anunț
- DA28686089
- Autoritate contractantă
- Comuna Berceni (Primaria) (CUI 2845338)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
- Cod CPV
- 45111291-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 68.972 RON
- Valoare atribuită
- 68.972 RON
- Data publicării
- 03.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.