Atribuită Cumpărare directă

1 Detergent automat kg 300,00 4,70 2 Detergent manual kg 200,00 4,82 3 Sampon 500ml buc 142,00 1,84 4 Crema ras 60g buc 96,00 3,78 5 Solutie geam 750ml buc 50,00 6,21

Număr anunț
DA28885021
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica Calugareni (CUI 4322807)
Furnizor / câștigător
VICONSIT SRL (CUI 23067689)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.308 RON
Valoare atribuită
3.308 RON
Data publicării
29.09.2021 00:00
Data finalizării
30.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.308 RON

din 3.308 RON estimat