Atribuită Cumpărare directă

1 Ardei gras kg 30,00 3,85 2 Castraveti kg 30,00 4,96 3 Ceapa alba kg 60,00 2,20 4 Morcovi kg 30,00 2,30 5 Patrunjel radacina kg 20,00 7,65 6 Rosii kg 70,00 4,73 7 Struguri kg 150,00 5,05 8 Telina kg 10,00 4,95 9 Varza alba kg 100,00 2,10

Număr anunț
DA28884938
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica Calugareni (CUI 4322807)
Furnizor / câștigător
VICONSIT SRL (CUI 23067689)
Cod CPV
03200000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.966 RON
Valoare atribuită
1.966 RON
Data publicării
29.09.2021 00:00
Data finalizării
30.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.966 RON

din 1.966 RON estimat