Atribuită
Cumpărare directă
Nr. Crt. denumire Cant. PU Val. fara TVA 1 Procesor Intel® Core™ i7-9700K Coffee Lake, 3.60GHz, 12MB, Socket 1151 2 1,432.00 lei 2,864.00 lei 2 Memorie Kingston, 16GB DDR4, 2666MHz 2 430.00 lei 860.00 lei 3 Sursa activa 500 W 85% PSU 1 435.00 lei 435.00 lei 4 Solid State Drive (SSD) Samsung 870 EVO, 250GB, 2.5", SATA III 2 300.00 lei 600.00 lei 5 Dell Wired Keyboard KB216 Black (English) - US International 3 50.00 lei 150.00 lei Total 4909 lei fara tva
- Număr anunț
- DA28871294
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA CRISURI (CUI 23782674)
- Furnizor / câștigător
- RO ET CO INTERNATIONAL SA (CUI 3736380)
- Cod CPV
- 30233132-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.909 RON
- Valoare atribuită
- 4.909 RON
- Data publicării
- 28.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.