Atribuită Cumpărare directă

1. ceriale mic dejun punga 250 gr 2. biscuiti cu miere ambaalati 120 gr 3. Biscuiti pachet 100 gr 4. biscuiti cu crema 50 gr

Număr anunț
DA28879299
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 15305089)
Furnizor / câștigător
FIVE CONTINENTS SRL (CUI 14400295)
Cod CPV
15820000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.036 RON
Valoare atribuită
5.036 RON
Data publicării
29.09.2021 00:00
Data finalizării
30.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.036 RON

din 5.036 RON estimat