Atribuită Cumpărare directă

1. macaroane pachete 400gr 2. PAMBAC TAGLATELLINE-TAITEI- PUNGI DE 400 GR 3. orez Rodna ambalat la pg. de 1kg

Număr anunț
DA28878989
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 15305089)
Furnizor / câștigător
FIVE CONTINENTS SRL (CUI 14400295)
Cod CPV
15850000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.813 RON
Valoare atribuită
4.813 RON
Data publicării
29.09.2021 00:00
Data finalizării
30.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.813 RON

din 4.813 RON estimat