Atribuită
Cumpărare directă
1. Unt de masa 65% grasime, bucata 200grame, termen valabilitate 45 zile PRET 31lei/kg 2. Smantana 25% grasime, galetusa 1kg, termen valabilitate 21 zile 3. Lapte de vaca pasteurizat, ambalat in punga,grasime 1,8%, 1L, termen valabilitate 7 zile 4. Crema iaurt fructe 125gr diverse sortimente(capsuni , banane , piersici , cirese sau combinatii de piure capsuni-miere , portocale , capsuni-banane, fructe de padure ) 5. Branza proaspata din lapte de vaca ambalata la galeti de 10Kg sau 5Kg 6. Crema Branza cu verdeata sau natur, cutii 150gr 7. Iaurt Natur pahar 125g 3.5%U.G. 8. Cascaval Rachiti 500gr, termen valabilitate 12 luni
- Număr anunț
- DA28878310
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 15305089)
- Furnizor / câștigător
- FIVE CONTINENTS SRL (CUI 14400295)
- Cod CPV
- 15500000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.571 RON
- Valoare atribuită
- 23.571 RON
- Data publicării
- 29.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.