Atribuită Cumpărare directă

1. Conserva din carne de porc-- 300 gr. 2. CRENVURSTI PAVO 250G produs realizat din carne de curcan si pui. Ambalat la pachete vidate 250gr 3. Pateu din ficat de porc , ambalat in cutie de . cu cheita.

Număr anunț
DA28877770
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 15305089)
Furnizor / câștigător
FIVE CONTINENTS SRL (CUI 14400295)
Cod CPV
15131000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.455 RON
Valoare atribuită
22.455 RON
Data publicării
29.09.2021 00:00
Data finalizării
30.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.455 RON

din 22.455 RON estimat