Atribuită Cumpărare directă

1. piept curcan deosat ambalat vid congelat 2. Pulpe superioare dezosate curcan vid

Număr anunț
DA28877387
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 15305089)
Furnizor / câștigător
FIVE CONTINENTS SRL (CUI 14400295)
Cod CPV
15112120-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.664 RON
Valoare atribuită
2.664 RON
Data publicării
29.09.2021 00:00
Data finalizării
30.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.664 RON

din 2.664 RON estimat