Atribuită Cumpărare directă

Pachetul consta in urmatoarele piese si subansamble necesare echipamentelor de joaca: Set tobogane drepte 2m PAFS subansamblu 2TDPH.03D - 1 buc Platforma si leagan metal cu scaun tip D subansamblu 2TDPH.03D - 1 buc Scara acces metal subansamblu 2TDPH.03D - 1 buc Casuta lemn /compozit subansamblu CPC.02 - 1 buc Masa cu bancute pt. casuta subansamblu CPC.02 - 1 buc Termen de executie a comenzii - max. 35 zile lucratoare de la data comenzii. Garantia acordata produselor este de 24 luni de la livrare.

Număr anunț
DA28868832
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA AUGUSTIN BUZURA COPALNIC MANASTUR (CUI 18789935)
Furnizor / câștigător
DUPEX SRL (CUI 1770555)
Cod CPV
37535200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.430 RON
Valoare atribuită
7.430 RON
Data publicării
28.09.2021 00:00
Data finalizării
29.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.430 RON

din 7.430 RON estimat