Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie produse parc joaca pentru copii, la Gradinita din sat Lunca Banului, Com. Lunca Banului, Jud. Vaslui. Compus din: Complex de joaca CJ.01N - 1 buc Balansoar metal 2 locuri B.03 - 1 buc Carusel 6 persoane C.01 - 1 buc Carusel cu platforma CP.01 - 1 buc . Achizitie efectuata la valoarea si conditiile mentionate in oferta de pret nr. DT 1707 inregistrata cu nr. 6097/17.09.2021.
- Număr anunț
- DA28862843
- Autoritate contractantă
- COMUNA LUNCA BANULUI (CUI 3394368)
- Furnizor / câștigător
- DUPEX SRL (CUI 1770555)
- Cod CPV
- 37535200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.100 RON
- Valoare atribuită
- 17.100 RON
- Data publicării
- 27.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.