Atribuită Cumpărare directă

Banca este realizata din cadru de fonta placat cu rigle din material compozit , foarte rezistent la intemperii . Perioada de garantie : 24luni si durata de viata minim 120luni Dimensiunile banci sunt LxlxH = 1800x660x750mm

Număr anunț
DA28846018
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BARLAD (CUI 4539912)
Furnizor / câștigător
DUPEX SRL (CUI 1770555)
Cod CPV
34928400-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.600 RON
Valoare atribuită
19.600 RON
Data publicării
24.09.2021 00:00
Data finalizării
28.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.600 RON

din 19.600 RON estimat