Atribuită
Cumpărare directă
Revizie 500 h, masina de acostamente ILF 1500, manopera si inlocuire piese: 1 set AIR FILTER CARTRIGE KIT - Kit fitru aer - 1 kit FUEL FILTER - Fitru combustibil Deutz - 2 buc FUEL PREFILTER - Prefitru combustibil Deutz - 1 buc OIL FILTER - Filtru ulei - 1 buc Vaselina 400 ML - 5 buc Ulei cutie transmisie ISO VG68 GL4 SAE 10W30 - 2 litri Ulei CV/Grup NSL AP MP 80W90 GL5 - 20 litri Ulei motor MOBIL 10W40 (ACEA E9/E7/E6,API CJ4) - 13 litri Revizie motor Gresare integrala Inlocuit ulei grup diferential Inlocuit ulei grup final roata Inlocuit ulei
- Număr anunț
- DA28787396
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public Judetean de Administrare a Domeniului Public si Privat Galati (CUI 12174981)
- Furnizor / câștigător
- B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL (CUI 18378344)
- Cod CPV
- 50110000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.081 RON
- Valoare atribuită
- 6.081 RON
- Data publicării
- 17.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.