Atribuită
Cumpărare directă
Descriere generala: Instalatia compacta CTR-H este actionata de motorul disesel Kholler de 26 cp (19kW). Sistem de stropire Instalatia este din otel galvanizat si are o singura axa putand fi condusa cu carnet de conducere de tip B. (max. 750Kg). Echipamentele din dotare nu se pot folosi individual. Specificatii: Lungime – 3.050 mm Latime – 1.390 mm Inaltime – 1.190 mm Greutate la gol: 500kg Presiune: 350 bari Debit: 20l/min Dotari: Rezervor pentru apa 200 l Cheie pentru pornire Acceleratie automata Regulator de presiune manual Manometru Tambur cu furtun de inalta presiune (30m) manual cu pistol si lance cu duza din ceramica Tambur cu furtun cu presiune joasa Cupla Stortz Lumina de lucru LED Girofar Kit lance cu cap rotativ Kit pentru hidro-sablare Dispenser solutie dezinfectant
- Număr anunț
- DA28721703
- Autoritate contractantă
- Comuna Urzica (Consiliul Local Urzica) (CUI 5102370)
- Furnizor / câștigător
- B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL (CUI 18378344)
- Cod CPV
- 39330000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 127.778 RON
- Valoare atribuită
- 127.778 RON
- Data publicării
- 09.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.