Atribuită
Cumpărare directă
Comuna Brancoveni, judetul Olt va solicita un ATOMIZOR-NEBULIZANT PENTRU DEZINFECTII – DEZINSECTII pentru obiectivul de investitii: ”INVESTITIE IN INSTALAȚII DE DEZINFECŢIE ŞI DEZINSECŢIE NECESARE DRUMURILOR PUBLICE ADMINISTRATE DE AUTORITATEA PUBLICA COMUNA BRANCOVENI IN VEDEREA LIMITAREA RĂSPÂNDIRII PESTEI PORCINE AFRICANE (PPA)”ce a obtinut finantare prin PNDR 2014-2020, Sub-masura 5.1 – “Sprijin pentru investiţii în acţiuni preventive menite să reducă consecinţele dezastrelor naturale, evenimentelor adverse şi evenimentelor catastrofale”
- Număr anunț
- DA28717615
- Autoritate contractantă
- COMUNA BRÎNCOVENI (PRIMARIA COMUNEI BRÎNCOVENI OLT) (CUI 4984529)
- Furnizor / câștigător
- B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL (CUI 18378344)
- Cod CPV
- 39330000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60.853 RON
- Valoare atribuită
- 60.853 RON
- Data publicării
- 08.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.