Atribuită Cumpărare directă

Comuna Garcov, judetul Olt va solicita un Atomizor-nebulizant pentru dezinfectii – dezinsectii pentru obiectivul de investitii: “ACHIZITIONAREA UNOR INSTALAȚII DE DEZINFECŢIE ŞI DEZINSECŢIE NECESARE DRUMURILOR PUBLICE ADMINISTRATE DE AUTORITATEA PUBLICA COMUNA GARCOV IN VEDEREA LIMITAREA RĂSPÂNDIRII PESTEI PORCINE AFRICANE (PPA)” ce a obtinut finantare prin PNDR 2014-2020, Sub-masura 5.1 – “Sprijin pentru investiţii în acţiuni preventive menite să reducă consecinţele dezastrelor naturale, evenimentelor adverse şi evenimentelor catastrofale”

Număr anunț
DA28689053
Autoritate contractantă
COMUNA GIRCOV (PRIMARIA COMUNEI GARCOV) (CUI 5148319)
Furnizor / câștigător
B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL (CUI 18378344)
Cod CPV
39330000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60.853 RON
Valoare atribuită
60.853 RON
Data publicării
06.09.2021 00:00
Data finalizării
07.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60.853 RON

din 60.853 RON estimat