Atribuită Cumpărare directă

Laptop 2 buc. cu urmatoarele specificatii tehnice: procesor min. intel i7 generatia 11, memorie 16GB, hard SSD 512GB, diagonala 15.6 inch, rezolutie 1920x1080, placa video NVIDIA GeForce MX450 2GB, sistem de operate Windows 10Pro

Număr anunț
DA28737335
Autoritate contractantă
JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.746 RON
Valoare atribuită
9.746 RON
Data publicării
10.09.2021 00:00
Data finalizării
13.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.746 RON

din 9.746 RON estimat