Atribuită Cumpărare directă

ACHIZIȚIE ADITIV ADBLUE CONFORM ANUNT DE PUBLICITATE ADV1240685/22.09.2021, OFERTĂ SI COMANDA. ADITIV ADBLUE CANISTRĂ NEAGRĂ 20 LITRI -15 BUC.

Număr anunț
DA28863811
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta BASARAB I al jud. Dambovita (CUI 4207069)
Furnizor / câștigător
DIVVOS SRL (CUI 18991712)
Cod CPV
24957000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
667 RON
Valoare atribuită
667 RON
Data publicării
28.09.2021 00:00
Data finalizării
28.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

667 RON

din 667 RON estimat