Atribuită Cumpărare directă

A. Achizitorul solicită următoarele informaţii meteo : 1) Prognoza meteorologică pe 12 ore pentru Bucureşti 2) Prognoza meteorologică săptămânală pentru Bucureşti B. Termen de prestare: 1) Prognoza meteo pe 12 ore pentru Bucureşti se transmite de 2 ori pe zi, la ora 06.00şi ora 18.00 2) Prognoza meteo săptămânală pentru Bucureşti se transmite o dată pe săptămână. Informatiile vor fi transmise pe e-mail: dipecerat.general@cmteb.ro C. Valoarea informaţiilor : 1) Prognoza meteorologica pe 12 ore = 31,93 lei x 60 prognoze/luna = 1.915,80lei, fara TVA 2) Prognoza meteorologica saptamanala = 98,24 lei x 4 prognoze/luna = 404,64 lei, fara TVA Valoare lunară = 2.253,56 lei/lună, fără TVA Valoarea contractului pentru perioada 01.10.2021 – 30.04.2022 : 2.320,44 lei/lună x 7 luni =16.243,08 lei (fara TVA) - la care se adauga TVA in cota legala conform oferta inregistrata cu nr. 77633/27.09.2021.

Număr anunț
DA28860935
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA TERMOENERGETICA S.A. (CUI 41269473)
Furnizor / câștigător
ADMINISTRATIA NATIONALA DE METEOROLOGIE R.A. (CUI 11672708)
Cod CPV
71351600-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.243 RON
Valoare atribuită
16.243 RON
Data publicării
27.09.2021 00:00
Data finalizării
28.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.243 RON

din 16.243 RON estimat