Atribuită Cumpărare directă

Kit VTM/UTM - Mediu pt. Transport Viral Coronavirus (Covid-19) + 2 tampoane sterile/test

Număr anunț
DA28770781
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA PRAHOVA (CUI 11308414)
Furnizor / câștigător
DELTAROM SRL (CUI 12388780)
Cod CPV
33141000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.626 RON
Valoare atribuită
2.626 RON
Data publicării
15.09.2021 00:00
Data finalizării
16.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.626 RON

din 2.626 RON estimat