Atribuită
Cumpărare directă
Hartie copiator TRAFIC A4 52 Foaie de parcurs neinseriata-autovehicole 6 FOLII PROTECTIE DACO CRISTAL115 1 Caiet A4 72 file dictando 4 HARTIE COPIATOR A3 1 BIBLIORAFT PLASTIFIAT 7.5 CM TAFF 10 Perforator 45 coli Metalic NOKI 1 CAPSATOR 24/6 HERLITZ METAL 1 DOSAR PLIC CARTON 50 Pix PENSAN TRIBALL 60 Dosar plastic TAFF 200 Drapel Romania 90/135 flag 2 SET DACO PIX SI STILOU 1 PIX METALIC DACO 1
- Număr anunț
- DA28775040
- Autoritate contractantă
- COMUNA SUSANI (CUI 2573977)
- Furnizor / câștigător
- ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.403 RON
- Valoare atribuită
- 1.403 RON
- Data publicării
- 16.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.