Atribuită
Cumpărare directă
Catalogul clasei I-IV 5 Catalogul clasei V-VIII 5 Catalog liceu 7 Catalog profesionala 4 Catalog clasa pregatitoare 2 Catalog prescolari 6 Carnet elev I-IV 20 Carnet elev V-VIII 30 Carnet elev liceu 30 Registru matricol cls. I-VIII cartonat 1 REGISTRU MATRICOL iceu, profesional (SAM) postliceal/maistri 1 Reg. pt. inspectii scolare 1 Reg.unic gen.pt.inspectii scolare 1 Registru intrare-iesire scoli 1 Registru acces in incinta scolii 1
- Număr anunț
- DA28687620
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic ”Iosif Coriolan Buracu” Prigor (CUI 28961930)
- Furnizor / câștigător
- ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.115 RON
- Valoare atribuită
- 1.115 RON
- Data publicării
- 03.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.