Atribuită
Cumpărare directă
catalog prescolari 7BUC Catalog clasa pregatitoare 3BUC Catalogul clasei I-IV 6BUC Catalogul clasei V-VIII 10BUC Carnet elev I-IV 40BUC Carnet elev V-VIII 50BUC Condica cadre didactice format mic 2BUC Registru matricol cls. I-VIII cartonat 2BUC Foaie matricola pt. cls. I-VIII 5BUC Adeverinta elev 3BUC Cerere si confirmare pentru copie foaie matricola 1BUC Reg. pt. inscrierea si evidenta elevilor 1BUC REGISTRU INSCRIERE CASA PREGATITOARE 1BUC Adresa privind absentele nemotivate 1BUC Adresa solicitare foi matricole 1BUC Etichete pt. teze unice 300BUC Adeverinta de absolvire a studiilor `Model A` 1BUC Reg. pt. inspectii scolare 1BUC Proces verbal 1BUC Registru procese verbale cons profesoral 1BUC Registru procese verbale cons de administratie 1BUC Registru de evidenta a serviciului pe unitate 1BUC Registru decizii interne 1BUC Registru acces in incinta scolii 1BUC
- Număr anunț
- DA28680122
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SIRIU (CUI 28806383)
- Furnizor / câștigător
- ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.407 RON
- Valoare atribuită
- 1.407 RON
- Data publicării
- 02.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.