Atribuită
Cumpărare directă
BOECO centrifuge HC-240, 208-240V, 50/60 Hz, with hematocrit rotor and lid as evaluation disc Technical details Max RPM (speed) / RCF: 13.000 rpm / 16.060 RCF Noise level: ≤57 dB(A) Dimensions in mm (HxWxD): 228 x 262 x 352 Net weight: approx 10 kg Emission / Immunity: EN / IEC 61326-1, class B / FCC class B
- Număr anunț
- DA28684971
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
- Furnizor / câștigător
- MULTILAB (CUI 15537534)
- Cod CPV
- 42931000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.580 RON
- Valoare atribuită
- 7.580 RON
- Data publicării
- 03.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.