Atribuită Cumpărare directă

Rezistenta quartz, 1400 w, cod 12.271 (cod nou A000088), treapta 2, ptr bidistilator GFL

Număr anunț
DA28661796
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII IZOTOPICE SI MOLECULARE (CUI 13221445)
Furnizor / câștigător
MULTILAB (CUI 15537534)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.155 RON
Valoare atribuită
1.155 RON
Data publicării
01.09.2021 00:00
Data finalizării
02.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.155 RON

din 1.155 RON estimat