Atribuită Cumpărare directă

hirtie igenica,zz ,servetele.cif domestos

Număr anunț
DA28797248
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP LICURICI (CUI 17971490)
Furnizor / câștigător
DAVICOM SRL (CUI 17720855)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.428 RON
Valoare atribuită
1.428 RON
Data publicării
20.09.2021 00:00
Data finalizării
21.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.428 RON

din 1.428 RON estimat