Atribuită
Cumpărare directă
saci 35l 40buc*5.80lei=232lei;saci 120l 60buc*5.20lei=312lei;saci 60l 30buc*7.80lei=234lei;saci 240l 10buc*11lei=110lei;burete sarma 40buc*2.80lei=112lei;burete vase 30buc*3.20lei=96lei;lavete tro 20buc*4lei=80lei;laveta microfibra 40buc*5.50lei=220lei;servetele zz 300buc*4..80lei=1440lei;hig 300gr 192buc*4.90lei=940.80lei;matura 15buc*13lei=195lei;manusi menaj 25buc*.20lei=80lei;galeata 14l buc*24lei=144lei;galeata gradata 2buc*14lei=28lei;serv 25*25 36pac*1.45lei=52.20lei
- Număr anunț
- DA28725066
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ (CUI 5360914)
- Furnizor / câștigător
- DAVICOM SRL (CUI 17720855)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.276 RON
- Valoare atribuită
- 4.276 RON
- Data publicării
- 09.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.