Atribuită
Cumpărare directă
matura vigar 20buc*25lei=500lei,coada aluminiu 1.40cm 20buc*2lei=240lei;saci 35l 100buc*5.80lei=580lei;burete vase18buc*3.20lei=57.60lei;hig 300gr 300buc*4.90lei=1470lei;hig 3str 64buc/bax 192buc*1.05lei=201.60lei;serv zz albe 500*4.80lei=2400lei;saci 240l 20set*11lei=220lei;saci 60l 20set*7.80lei=156lei;burete 3/se 30set*3lei=90lei;laveta microfibra 20 buc*5.50lei=110lei
- Număr anunț
- DA28725007
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ (CUI 5360914)
- Furnizor / câștigător
- DAVICOM SRL (CUI 17720855)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.025 RON
- Valoare atribuită
- 6.025 RON
- Data publicării
- 09.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.