Atribuită
Cumpărare directă
bardival 10buc*85lei=850lei;clorom 125buc/cut 12buc*22lei=264llei;coada 1.40cm 8buc*11.50lei=92lei;hig 300gr 120buc*4.90lei=588lei;rola ind alba 8buc*32lei=256lei;manusi M, L 10cut*60lei=600lei;laveta tro10buc*4lei=40lei;sol magnolia 5l 10buc*57lei=570lei,det Hs 10l 1buc*130lei=130lei , det 20kg 5buc*98lei=490lei , zz albe 200buc*4.80lei=960lei
- Număr anunț
- DA28684843
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu Program Prelungit Albinuta Cluj-Napoca (CUI 17971415)
- Furnizor / câștigător
- DAVICOM SRL (CUI 17720855)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.840 RON
- Valoare atribuită
- 4.840 RON
- Data publicării
- 03.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.