Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIONARE SCENA ]N CADRUL PROIECTULUI PROMOVAREA PATRIMONIULUI CULTURAL AL COMUNEI HOPÂRTA deschidere 8 m adâncime 6 m, înălțime 1 m. Acoperiș: înălțime 4 m. Componentele scenei din aluminiu, podinele cu ramă din aluminiu și placă tip multistrat cu rezistența mare la intemperii. Acoperișul - structura din aluminiu. Materialul folosit la acoperirea scenei - din pânză cauciucată. scară de acces

Număr anunț
DA28685481
Autoritate contractantă
Comuna Hopirta (Primaria Hopirta) (CUI 4561987)
Furnizor / câștigător
SCHELE-TECH SRL (CUI 15721595)
Cod CPV
45223100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
91.290 RON
Valoare atribuită
91.290 RON
Data publicării
03.09.2021 00:00
Data finalizării
06.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

91.290 RON

din 91.290 RON estimat