Atribuită
Cumpărare directă
Multifunctional laser mono Canon MF445DW, dimensiune A4 (Printare ,Copiere, Scanare, Fax), viteza 38ppm, duplex, rezolutie max 600x600dpi,memorie 1GB RAM, alimentare hartie 250 coli, limbaj de printare UFRII,PCL 5c, PCL6, Adobe® PostScript, imprimare de pe USB , Go ogle CloudPrint Ready Impriamre securizata, copiere 38 ppm, pana la 999 copii,marire- micsorare 25-400%, scanare color rezolutie optica 600X600 dpi,enhanced 9600 X 9600 dpi, scanare catre e-mail, PC, USB, retea, cloud,viteza modemfax 33.6Kbps, memorie fax 512 pagini,ADF 50coli, volum de printare max 80000 pagini/luna, ecran LCD tactil 12.7cm ,interfata: USB 2.0 Hi-Speed, 10BASE-T/100BASE-TX/1000Base-T, Wireless802.11b/g/n, Wireless Direct ConnectionGoogle Cloud Print, Apple Air Print, consumabil: CRG057 (3100 pagini),CRG057H (10000 pagini)
- Număr anunț
- DA28763956
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.812 RON
- Valoare atribuită
- 1.812 RON
- Data publicării
- 15.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.