Atribuită
Cumpărare directă
Multifunctional Lexmark XM5365 Funcţie: Laserul monocrom, Lexmark e-Task Ecran tactil color de 7 inci (17,8 cm), tipărire, Scanarea în rețea, Lucrul cu faxul, copierea, Scanare color - Cartuş(e) expediat(e) împreună cu produsul: Cartuş de toner Starter, Return Program, 11.000 pagini - Procesor: Quad Core, 1200 MHz - Imprimare duplex (faţă-verso): Duplex integrat - Hard Disk: Option available - USB direct: da - Viteza de imprimare (A4, Monocrom): până la 61 pagini pe minut 1) - Timpul de imprimare al primei pagini (monocrom): 4.2 secunde 1) - Memorie, standard: 2048 MB - Volumul lunar maxim de imprimare: până la 300000 pagini pe lună 2) - Volum recomandat de pagini imprimate lunar: 5000 - 75000 Pagini 2) - Afişaj de tip ecran tactil: da - Capacitate de intrare, standard: până la 650 coli (greutatea hârtiei de 75 g/mp), Adjustable Printer Stand - Garanţie produs: 4-Years Onsite Repair, Next Business Day Transportul si punerea in functiune, vor fi incluse în prețul ofertat.
- Număr anunț
- DA28669243
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.644 RON
- Valoare atribuită
- 7.644 RON
- Data publicării
- 01.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.